Súťaž s Rexonou

Súťaž s Rexonou

 

Rexona prichádza s novinkou pre mužov – sprchovými gélmi, ktoré sú určené i na umývanie vlasov. Ich unikátne zloženie je špeciálne vyvinuté pre ranné sprchovanie – prebudí telo a naštartuje myseľ na zvládnutie každej výzvy. Vyskúšajte nové sprchové gély 2v1 od Rexony, nechajte sa nabiť energiou a poznajte nečakane svieži štart do nového dňa.  

Rána sú právom označované ako najnáročnejšia časť dňa. Ak stále hľadáte recept, ako sa v priebehu pár minút naštartovať do nového dňa, vyskúšajte nové sprchové gély od Rexony.  Jedine tie vás totiž nabijú pulzujúcou energiou s každou rannou sprchou. K dispozícii sú v troch pánskych vôňach. Alebo môžete ušetriť miesto v kúpeľni a vyskúšať unisex variantu, ktorá je vhodná ako pre mužov, tak i pre ženy.

Chcete sa hýbať a dostávať za to odmenu vo virtuálnej mene s aplikáciou MoveCount?

Stačí nám napísať na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. názov vašich sprchových gélov/mydiel, aké používate a traja z vás budú mocť vyhrať pekné balíčky so sprchovými gélmi od REXONY.

Súťaž potrvá do 25.05.2018.

 

Informácia: Súťaž bola ukončená!
Gratulujeme

Výhercovia

  • 1. cena: Stanislav S. (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
  • 2. cena: Roman B. (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)
  • 3. cena: Miloslav V. (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk