Týždenník #21 – Ten o State of Play, zemetrasení v EA a o hrách zdarma

Týždenník #21 – Ten o State of Play, zemetrasení v EA a o hrách zdarma

 

Čo prinieslo posledných 7 dní v hernom priemysle?

Počas tohto týždňa sme sa dočkali prezentácie State of Play a to znamená...hry. Veľa hier. No už tradične sa to nezaobišlo bez problémov a komplikácií. Zopár hier príde výrazne neskôr, ako sme predpokladali a niekoľko bolo odložený rovno na rok 2022.

State of wait? A ďalšie ohlásenia

Sony nás zaujalo 30-minútovou prezentáciou, ktorá však nepriniesla veľké kalibre, ale skôr aktualizácie menších hier. No ak ste fanúšikom konzoly Playstation, tak asi sa máte v najbližších mesiacoch predsa len na čo tešiť. Veď posúďte sami...

Tradícia odkladov nesmie byť porušená a Sony ich kompenzuje príchodom na PC

Dookola omieľame, že herný rok 2021 nebude stáť za veľa. Prečo? Lebo to proste tak bude. Áno, príde Call of Duty, Battlefield či Halo Infinite, no skôr chýba kvantita veľkých herných vydaní. Pretože veľa hier, ktoré by mohli zaujať boli presunuté na budúci rok. A tento týždeň nebol výnimkou.

Hry zdarma (takmer) pre všetkých

Sony a Microsoft na svojich predplatiteľov nezabudol ani v mesiaci marec a tak priniesli niekoľko hier pre Gold a Plus členov. A Sony si pripravilo ešte niečo navyše.

EA zažilo veľké zmeny. Opäť

EA zdá sa zistilo, že na to, aby zarábali slušné peniaze nepotrebujú, aby bola každá ich hra „live service“ hra zameraná na multiplayer. A dotklo sa to dvoch herných projektov a obeťou sa stal Anthem.

A keď ste už tu, tak nezabudnite na náš podcast.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk