Týždenník #22 – Ten o potápajúcom sa meste, o AMD a o tradícii roka 2021

Týždenník #22 – Ten o potápajúcom sa meste, o AMD a o tradícii roka 2021

 

Čo prinieslo posledných 7 dní v hernom priemysle?

Ďalší týždeň za nami. Tento síce nebol tak extrémne preplnený, ako niekoľko posledných. No keď vývojár hry požiada hráčov, aby si ju nekupovali, tak viete, že sa chystajú nejaké „kulišárny.“ A presne tak to aj je.

Potápajúce mesto sa...potápa

Spor medzi ukrajinským štúdiom Frogwares a vydavateľom Nacon prerástol do otvorenej PR vojny. Hra The Sinking City sa totiž opäť objavila na Steame, aby bola takmer okamžite opäť stiahnutá z predaja. A môžu za to obe strany konfliktu.

AMD predstavilo novú grafickú kartu. Teraz?!

V čase keď zažívame akútny nedostatok všetkého, čo má označenie procesor, grafická karta alebo konzola sa AMD rozhodlo, že by bolo fajn, keby svetu predstavili ďalšiu grafickú kartu, ktorú si nebudeme môcť kúpiť. Takže...hurá?

Kúpa a presun. Už tradične

Ak by sme herný rok 2021 mali niečím charakterizovať, tak to určite budú herné odklady a nákupy herných štúdií. A oboch sme sa dočkali aj počas posledného týždňa. A aj keď Dead Island 2 nie je technicky odklad, tak aj tak sme ho tu zaradili.

Stav Google Stadia je dosť zlý...

Minulý týždeň sme sa dočkali dvoch reportáží týkajúcich sa služby Google Stadia. A ani jedna z nich nie je k tejto streamovacej spoločnosti Google veľmi priaznivá. Odhliadnuc od nedosiahnutia plánovaného počtu používateľov je asi najsmutnejšie množstvo rozpracovaných projektov, ktoré Google mal (vrátane Kojima Productions) z ktorých neuvidí svetlo sveta ani jeden.

RECENZIE

A už tradične, nezabudnite na podcast.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk