Týždenník #30 – Ten o novom Battlefielde, májovej hernej ponuke a novom Ratchetovi

Týždenník #30 – Ten o novom Battlefielde, májovej hernej ponuke a novom Ratchetovi

 

Čo prinieslo posledných 7 dní v hernom priemysle?

Ďalších 7 dní ubehlo. Celkom pokojný týždeň čo? Nič veľké sa neudialo, žiadne prelomové ohlásenia. Iba samé čísla, leaky a špekulácie. Presne to, na čo sme si vždy mesiac+ pred E3 každý rok zvykli...

EA si neudržalo Battlefield...v tichosti

Všetci tušíme, že v tomto roku sa dočkáme novej Battlefield hry. Primárne preto, že to potvrdilo samotné EA. No nakoľko je stále pandémia, tak berieme správy o definitívnom vydaní hry vždy s rezervou. To nám však nebráni v tom, aby sme sa o hre dozvedeli viac a to bez toho, aby nám to prezradilo EA...

Špekulácie, špekulácie a špekulácie

So špekuláciami sa nám roztrhlo vrece. Blíži sa totiž E3. Takže...čo sme sa dozvedeli v posledných dňoch? Napríklad to, že Forza Horizon 5 sa bude pravdepodobne odohrávať v Mexiku, že Starfield bude asi exkluzívny pre Xbox a príde v roku 2021, že sa pravdepodobne pracuje na remaku Metal Gear Solid, že jedno z Xbox štúdií asi pracuje na značke Lucasfilm Games a napríklad aj to, že IO Interactive pravdepodobne pracuje na RPG hre pre Xbox.

Gold a Plus a hry na máj

Microsoft a Sony zverejnili svoju ponuku hier zdarma pre predplatiteľov prémiových služieb. A ak ste ju zmeškali, tak tu je pripomenutie. A taktiež sme vám ponúkli článok o hrách, ktorých sa dočkáme v máji.

Miliarda sem-miliarda tam

Microsoft a Sony zverejnili svoje finančné výsledky za posledné mesiace (a Sony aj za celý finančný rok) a obe spoločnosti môžu byť nadmieru spokojné. Miliardy sa hrnú a aj sa hrnúť budú.

Ratchet je next-gen

Sony nám počas posledného týždňa bližšie ukázalo hru Ratchet & Clank: Rift Apart a ak hľadáte jednu z prvých hier, z ktorej srší pojem next-gen, tak táto by vám ujsť nemala.

RECENZIE

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk