Chystá sa remaster prvého dielu série Borderlands

Chystá sa remaster prvého dielu série Borderlands

 

Druhé naznačenie v krátkom čase.

Po tom, čo v máji minulého roka dostal remaster prvého dielu Borderlands hodnotenie od Kórejskej ratingovej agentúry sa stalo prakticky to isté, akurát teraz, po siedmych mesiacoch, existenciu remasteru tejto hry prezradila Taiwanská ratingová komisia pre hry.

Podľa nej vyvíja remaster štúdio Blind Squirrel Entertainment a hra by mala prísť na PC, Xbox One a PlayStation 4, no zatiaľ nikde nie je zmienka o tom, kedy sa tak má stať. Toto štúdio sa špecializuje na porty hier na konzoly, alebo remastrované verzie hier a určite ste ich logo postrehli pri hrách ako Bioshock: The Collection, Prey, Xcom 2: War of the Chosen, The Sims 4 a ďalších.

Vyzerá to teda tak, že remaster prvého dielu Borderlands je skutočne reálny a po desiatich rokoch od vydania pôvodnej hry sa dočkáme jej vylepšenej verzie. Táto verzia by okrem základnej hry mala obsahovať aj všetky rozšírenia, konkrétne The Zombie Island of Dr. Ned, Mad Moxxi’s Underdome Riot, The Secret Armory of General Knoxx a Claptrap’s New Robot Revolution. Tým pádom by sme mali konečne možnosť zahrať si všetky Borderlands hry na súčasnej generácii konzol (na Xbox One je to už možné vďaka spätnej kompatibilite).

Medzitým stále čakáme na ohlásenie tretieho dielu série ktorý je taktiež vo vývoji.

Zdroj: videogamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk