Borderlands 3 teasuje cross-play

Borderlands 3 teasuje cross-play

 

Konečne spolu?

Zdá sa, že na loď s názvom cross-play nasadá čoraz viac vývojárov a vydavateľov. Prečo nie? Nemusíte riešiť to, na akej platforme hrajú vaši kamaráti, jednoducho sa s nimi spojíte bez ohľadu na to, že vy hráte na Xboxe a oni na Playstation 4. To je jeden z najdôležitejších benefitov cross-playu a pochopil to každý, okrem Sony.

Teda aj Sony to chápe, ale vzhľadom na svoju pozíciu lídra na trhu nie je veľmi naklonené tejto myšlienke a len veľmi nerado púšťa hrám podporu cross-playu. Lenže vyzerá to tak, že túto funkciu dostane o chvíľu jedna z najočakávanejších hier jesene.

Reč je o Borderlands 3. Vývojári totiž na oficiálnom Twitter účte hry zverejnili pozvánku na oslavu „Celebration of Togetherness,“ čiže na oslavu toho, že môžeme byť spolu. A aj keď je táto pozvánka dosť tajuplná, väčšina predpokladá, že ide práve o oficiálne ohlásenie pridania cross-playu do hry.

Táto „oslava“ je naplánovaná na utorok, 16. júla 2019 o 16:00 nášho času a predpoklad je, že sa dočkáme traileru, ktorý nám to všetko objasní.

Borderlands 3 vychádza 13. septembra 2019 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk