Borderlands 3 bude dostávať aj obsah zdarma. Tu je prvý z nich

Borderlands 3 bude dostávať aj obsah zdarma. Tu je prvý z nich

 

Blíži sa totiž krvavá žatva.

Borderlands 3 sa vydaril. Veľmi. A ak ste fanúšikom hry, tak už ju pravdepodobne máte prejdenú a ak nie, tak vás odkazujem na recenziu, ktorá vám dokáže, o akú kvalitnú hru ide.

Lenže, nakoľko je rok 2019, tak vydanie hry je iba začiatok a vývojári zo štúdia Gearbox plánujú hru podporovať ešte dlhú dobu. Už vieme o existencii štyroch veľkých expanzií v Season Passe, ktorý sme si rozobrali v samostatnom článku, no vyzerá to tak, že aj hráči, ktorí si ho nechcú kupovať dostanú nový obsah.

Šéf vývoja Paul Sage totiž počas prvého dielu The Borderlands Show vyjavil, že hráči sa už v októbri dočkajú prvej „expanzie“ s názvom Bloody Harvest, ktorá však bude časovo limitovaná. Toto malé rozšírenie prinesie novú misiu, nový modifikátor a nové zbrane. Týmto obsahom vás oboznámi nová postava Maurice.

Modifikátor má názov Terror a ten spôsobí zhoršené videnie a ovplyvní aj vašu presnosť pri streľbe. Pribudnú aj noví nepriatelia v podobe Haunted a Ghostly nepriateľov a nový boss Capitan Haunt. A celé toto in-game podujatie má trvať približne mesiac a pol po ktorom zmizne. Ak sa chcete dopočuť viac, tak si pustite Borderlands Show v čase 55:20

Z popisu Sagea to vyzerá, že tieto in-game udalosti, ktoré budú zdarma pre všetkých hráčov budú niečo na štýl Headhunters DLC v Borderlands 2. Čiže malá mapa s jednoduchou príbehovou líniu, ktorá je primárne určená na farm nových zbraní.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk