„Diablovka“ Minecraft Dungeons dostane platené DLC ale aj nový obsah zdarma

„Diablovka“ Minecraft Dungeons dostane platené DLC ale aj nový obsah zdarma

 

Ako to už býva pri ďalších hrách.

Minecraft Dungeons je nádejnou akčnou RPG hrou, ktorá si chce získať srdcia stoviek miliónov priaznivcov značky Minecraft a dodať do tejto série ďalší neprebádaný žáner. A aj keď hra ešte nie je dokončená, tak Mojang už teraz dáva dokopy plán podpory hry po vydaní.

„Pri Minecraft Dungeons plánujeme mix plateného obsahu a obsahu zdarma. Keďže je to naratívna hra a keď to bude niečo, za čo si budú mať hráči zaplatiť tak to musí byť obrovská aktualizácia. Niečo čo vám dá hromadu dobrého obsahu a veľa zábavy,“ povedal David Nisshagen, ktorý je výkonným producentom hry.

„Zároveň, keď však vytvoríme niečo cool, čo budeme chcieť do hry pridať tak to spravíme prostredníctvom aktualizácie, ktorá bude pre všetkých hráčov zdarma. Zároveň chcem hráčov ubezpečiť, že budeme vylepšovať hru postupom času a v prípade, že sa objavia nejaké chyby, tak budeme opravovať aj tie.“

Vydanie Minecraft Dungeons je naplánované na Apríl 2020 a hra bude dostupná na PC, Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Switch a zároveň bude súčasťou predplatného Xbox Game Pass.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk