Pripravuje sa Bioware na ohlásenie remasteru Mass Effect trilógie?

Pripravuje sa Bioware na ohlásenie remasteru Mass Effect trilógie?

 

It’s Alive!

Slávne kanadské štúdio Bioware sa po nie veľmi podarenom Mass Effect Andromeda rozhodlo tváriť, že séria vlastne neexistuje. Teda, hlavne na vlastných sociálnych sieťach. Pochopiteľne, nakoľko chystali Anthem (ktorý tiež nedopadol slávne), no zdalo sa, že po neuspokojivých predajoch Andromedy sa séria odložila na poličku.

A to aj napriek tomu, že fanúšikovia série doslova prosia Bioware, aby hlavnú trilógiu vydali na súčasnú generáciu konzol. Nádej svitla hlavne po tom, čo vydavateľ Electronic Arts naznačil, že už nie je vyslovene proti remastrom svojich populárnych hier a od nového roka špekuláciám „podkuruje“ aj samotné Bioware.

V posledných dňoch na sociálnej sieti Twitter začali publikovať príspevky z ktorých fanúšikom naskakujú zimomriavky. Hlavne v kombinácii s tou hudbou...

N7 Day však už bol v novembri a preto je načasovanie týchto príspevkov viac ako podozrivé. Ak by existovali iba tieto príspevky, tak možno by sme sa nad tým nepozastavili, no v kombinácii s vyjadrením EA to vyzerá, že možno sa čoskoro dočkáme oficiálneho ohlásenia Mass Effect Trilogy.

Keď si k tomu prirátame fakt, že vo vývoji je nová Dragon Age hra a špekuluje sa aj o novom Mass Effecte a Anthem sa údajne dočká kompletného prepracovania, zdá sa, že Bioware sa bude snažiť o nápravu reputácie.

Zdroj: GamingBolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk