Borderlands 3 dostane zvýšenie maximálneho levelu a aj nové podujatie

Borderlands 3 dostane zvýšenie maximálneho levelu a aj nové podujatie

 

A taktiež aj veľké množstvo opráv.

Vývojári zo štúdia Gearbox včera počas The Borderlands Show odprezentovali novinky vo svete Borderlands 3, ktorých je tentokrát celkom požehnane.

V prvom rade ohlásilo štúdio nové podujatie s názvom Broken Hearts, ktoré bude očividne Valentínsky zamerané. Teda Valentínsky v štýle Borderlands. Nepriatelia, ktorých v hre stretnete totiž budú mať nad hlavami špeciálne srdcia. Keď ich zničíte, tak aktivujete rôzne efekty, ako napríklad zvýšenie poškodenia, dočasná transformácia nepriateľa na priateľa, alebo napríklad efekt, kedy nepriateľ po zabití vybuchne a vy získate viac lootu.

Počas podujatia budú aktívne aj nové odmeny za hranie vo forme špeciálnych skinov a legendárnych zbraní. Podujatie sa začne v momente, keď Gearbox vydá februárový patch a potrvá týždeň.

Update taktiež zvýši level-cap z 50 na 53, takže vám dá k dispozícii tri body do skill tree navyše. Okrem toho vývojári ohlásili, že ich prioritou na najbližšie obdobie sú úpravy True Vault Hunter módu, pridanie preskočiteľných cutscén, možnosť vypnutia Guardian Ranku, zmeny vo Fight for Your Life systéme, zmeny v Mayhem 2.0 atď.

A ak sa neviete dočkať druhej platenej expanzie, tak tú Gearbox predstaví 27. februára na PAX East.

Zdroj: Gearbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk