Tvorcovia Cyberpunk 2077 majú na krku ďalšiu žalobu od vlastných investorov

Tvorcovia Cyberpunk 2077 majú na krku ďalšiu žalobu od vlastných investorov

 

Spoločnosť sľubuje „tuhý“ boj.

A naďalej sa to na CD Projekt valí. Kritika zo strany hráčov, vracanie kópií hry a v pred niekoľkými týždňami aj žaloba zo strany vlastných investorov za zavádzanie vlastných chlebodarcov. A aby toho nebolo málo, tak teraz prichádza ďalšia žaloba.

Tá na počesť investorov v USA žaluje štúdio CD Projekt RED podobným spôsobom, ako žaloba, ktorá bola podaná v decembri 2020. Podľa jej znenia totiž spoločnosť robila „klamlivé alebo zavádzajúce vyhlásenia“ o Cyberpunk 2077 a neprezradili investorom a ani verejnosti, že hra „je prakticky nehrateľná na Xbox One a Playstation 4 konzolách kvôli obrovskému množstvu bugov.“

Správa o podaní žaloby bola zverejnená aj na oficiálnych stránkach spoločnosti CD Projekt. V oficiálnom vyjadrení spoločnosti povedal hovorca, že „spoločnosť sa bude urputne brániť proti všetkým takýmto obvineniam,“ čiže podobne ako pri prvej žalobe.

Medzitým však štúdio vydalo aj oficiálne ospravedlnenie smerom k hráčom, ktorí boli s výsledným produktom nespokojní. Vývojári chystajú v najbližších mesiacoch patche, ktoré majú hru dostať do správnej kondície a koncom tohto roka by sme sa mali dočkať aj natívneho patchu pre novú generáciu konzol.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk