PREVIEW: Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 prináša skejterské legendy v modernom háve

PREVIEW: Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 prináša skejterské legendy v modernom háve

Je to možné? Nesníva sa mi to? Naozaj po dlhej dobe dostaneme kvalitný titul zo série Tony Hawk's? Vyzerá to tak, že áno. Remake prvých dvoch dielov s názvom Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 v deme, ktoré je k dispozícii pre „predobjednávateľov“, ukazuje, že nás čaká skvelá zábava. Ale poďme pekne po poriadku.

 
Battlefield V: Dojmy z Bety - Preview

Battlefield V: Dojmy z Bety - Preview

Dlho očakávaný diel Battlefield série mal od minulého týždňa prístupný Beta build, ktorý bol počas víkendu otvorený pre všetkých. Battlefield V som hral na Xboxe One a musím povedať, že v porovnaní s takou Black Ops 4 Betou (ešte ju v tejto recenzii viackrát spomeniem) bežala hra celkom slušne. Pri Black Ops 4 sa FPS nedostalo na 60 snáď nikdy a v takom Battlefielde sa dokázalo udržať na 60 FPS až 70 % času. Za tento počin musím autorov pochváliť. Pri bugoch a rôznych iných chybách to síce Treyarch s Black Ops 4 zvládol lepšie, avšak o trochu neskôr. Zahrať ste si mohli mapu Narvik nachádzajúcu sa v zasneženej nórskej krajine a rovnako i Rotterdam, mestskú mapu v druhom najväčšom meste Holandska. Z módov boli k dispozícii Conquest, Grand Operations (iba prvé dva dni zo všetkých operácií) a nový mód Tides of War. O prvých dvoch spomínaných módoch fanúšikovia Battlefieldu už určite počuli, no Tides of War je v Battlefield sérii nový a jeho úlohou je sprevádzať vás Druhou svetovou vojnou. Každé dva až tri mesiace sa bude obsah v tomto móde meniť. Pribúdať budú aj nové mapy a príbehy, ktoré vás postupne prevedú celým priebehom Druhej svetovej vojny.

 
Vigor - Preview

Vigor - Preview

Nový survival počin od štúdia Bohemia Interactive vstúpil do svojej preview fázy, a preto nastal najvyšší čas sa naň pozrieť. Zaslúži si svoje miesto medzi klasikami svojho žánru?

 
Destiny 2 - Preview

Destiny 2 - Preview

Yay! Asi by som mal zvolať: „Konečne!“ Po troch rokoch sa totiž aj tak návyková hra ako Destiny (i napriek svojim nepopierateľným, objektívnym chybám) stane stereotypnou. A tak chceme viac. Chceme, aby bola dvojka väčšia, lepšia, dlhšia a zábavnejšia - rovnako ako pri každom pokračovaní. Hlavne, keď je pokračovanie tak veľmi podobné svojmu predchodcovi.

 
Final Fantasy XV: Episode Duscae - Preview

Final Fantasy XV: Episode Duscae - Preview

Keď sa povie názov Final Fantasy, len málokomu, kto hral čo i len jeden diel série, by sa nepripomenulo niečo príjemné. Tento fenomén japonských RPG hier existujúci už od roku 1987 má v sebe také silné špecifické kúzlo, že dokáže roztopiť srdcia aj tých najväčších skeptikov, privodiť slzy aj tým najodolnejším charakterom a dojať svojou roztomilosťou aj tie najzarputilejšie povahy. Táto séria vyniká aj vďaka širokej, zdanlivo nevyčerpateľnej palete rôznych pocitov, bravúrne odzrkadľujúcich vnútorné drámy hlavných postáv, s ktorými musia zápasiť rovnako ťažko ako proti šialenému nepriateľovi snažiacemu sa zničiť svet.

 

Destiny - Preview

Nikdy som sa netajil tým, že som sa tešil na každý jeden projekt od Bungie. Dosť logické vzhľadom na to, že (až na pár výnimiek) som hral všetky ich hry. Marathon, Myth, Oni a, samozrejme, aj Halo. Moje očakávania smerom k Destiny sú, a už od ohlásenia boli, obrovské. Napodobniť úspech system seller série na Xbox platforme bude totiž ťažké a bude to vyžadovať minimálne takú kvalitu, akú majú Halo hry.

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk