Watch Dogs: Legion bude obalený mikrotransakciami a nikoho to neprekvapuje

Watch Dogs: Legion bude obalený mikrotransakciami a nikoho to neprekvapuje

 

In-game store bude obsahovať takmer všetko.

Podobne, ako je to už pri Ubisofte zvykom, mikrotransakcie v hre za plnú sumu sú už štandardom a ak si niekto náhodou myslel, že Watch Dogs: Legion sa im nejakým zázrakom vyhne, tak sa veľmi mýlil. Mikrotransakcie tam chýbať nebudú a Ubisoft nám aj priblížil, ako presne budú fungovať.

Hlavnou menou pre nákup mikrotransakcií v hre budú tzv. WD Credtis. Tie sa budú môcť nakupovať za reálne peniaze pri konverznom kurze (fakt?) 100 WD Credits za 1€. Samozrejme, čím viac WD Credits v balíčku si nakúpite, tým viac za svoje 1€ dostanete. Tradičná taktika.

Okrem toho ponúkne hra aj in-game menu s názvom ETO a tú získate hraním, plnením misií, zúčastňovaním sa bočných aktivít, atď atď. Za túto menu si budete môcť kúpiť oblečenie, skiny na zbrane, polepy a farby na vozidlá.

Za prémiovú menu WD Credits si budete môcť nakúpiť hrateľné postavy (tie však podľa vývojárov neponúkajú oproti bežne regrutovaným postavám žiadne výhody z hľadiska hrateľnosti), oblečenie, masky, skiny a prakticky všetko, čo si môžete kúpiť aj za štandardnú in-game menu.

Zdá sa teda, že v prípade Watch Dogs: Legion budete mať na výber. Buď grindovať a za zarobené peniaze si nakúpiť predmety, ktoré chcete, alebo sa na grind vykašľať a kúpiť si to rovno. Otázkou je však balans, ktorý Ubisoft zvolí.

Watch Dogs: Legion vychádza 29. októbra 2020 na PC, súčasné a next-gen konzoly.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk