Nový Xbox gamepad naživo: Je toto gamepad z konzoly Xbox Lockhart?

Nový Xbox gamepad naživo: Je toto gamepad z konzoly Xbox Lockhart?

 

Alebo ide o špeciálnu verziu Xbox Series X?

Niekto asi bude mať menší problém. Ako sme vás už totiž niekoľkokrát informovali, Microsoft plánuje okrem konzoly Xbox Series X vydať na jeseň aj menej výkonnú, no za to oveľa lacnejšiu next-gen konzolu s kódovým označením Xbox Lockahrt. Status konzoly je taký, že síce oficiálne nie je ohlásená, no zamestnanci Microsoftu ju už majú doma na interné testovanie.

A pravdepodobne presne v dome takéhoto zamestnanca asi vznikla táto fotografia. Užívateľ, ktorý ju zdieľal na sociálnej sieti tvrdí, že bol na párty u kamaráta a jeho otec pracuje pre Microsoft a tak nám odfotil krásny gamepad, ktorý pravdepodobne patrí testovacej verzii Xbox Lockhart konzoly. Alebo druhá možnosť je, že ide o špeciálnu edíciu Xbox Series X, ktorá je určená pre zamestnancov.

Tak či onak nám to dáva pohľad na Xbox Series gamepad z reálneho sveta a ukazuje nám „Share“ tlačidlo v plnej paráde a taktiež aj prepracovaný d-pad.

Po niekoľkých hodinách však užívateľ túto fotku zmazal a zmazal rovno aj celý svoj účet na sociálnej sieti Reddit, nakoľko si asi uvedomil, že toto nebol dobrý nápad a môže daného zamestnanca Microsoftu dostať do problémov.

Predtým sa s ním ešte skontaktoval redaktor The Verge Tom Warren a vytiahol z neho informáciu, že videl aj konzolu, ktorá bola „viac hranatá a Xbox tlačidlo na nej vyzeralo väčšie,“ čo presne naznačuje, že ide o Lockhart a nie Xbox Series X konzolu.

Zdroj: Twitter/Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk