Multiplayer Halo Infinite bude free-to-play a s podporou 120FPS na Xbox Series X

Multiplayer Halo Infinite bude free-to-play a s podporou 120FPS na Xbox Series X

 

Jeho predstavenia by sme sa mali dočkať v auguste.

Predstavenie kampane Halo Infinite už máme za sebou a to nedopadlo úplne podľa očakávaní. Aj keď voči hrateľnosti nemá takmer nikto žiadne výhrady, tak voči vizuálu určite áno a preto sa čakalo na to, ako na situáciu zareaguje štúdio 343 Industries.

Štúdio tak vydalo blog v ktorom sa venovalo viacerým aspektom hry. Čo sa vizuálu týka, tak tu prichádza k rozdeleniu na dve časti: art štýl a kvalita „grafiky.“ Prvý aspekt je viac-menej presne to, čo si komunita žiadala. Návrat k jednoduchému a čistému art štýlu, bez zbytočnej komplexnosti. Čo sa týka kvality, tu štúdio priznáva, že ich ešte čaká veľa práce. Štúdio priznalo, že build na ktorom bolo postavené demo je niekoľko týždňov starý a štúdio momentálne pracuje na dokončení všetkých aspektov hry, vrátane vizuálu.

343 Industries potvrdilo, že Halo Infinite bude podporovať co-op pre štyroch hráčov a pre dvoch hráčov cez splitscreen. Taktiež potvrdili, že ich cieľom pre kampaň je 4K a 60FPS na Xbox Series X, no čoho sa dočkáme na ostatných konzolách, to nevieme. A ešte dodali, že hra nebude obsahovať žiadne lootboxy (na rozdiel od Halo 5)

Teraz však už k ďalším informáciám. Predajca hračiek a hier Smyths totiž na svoju stránku umiestnil informácie o Halo Infinite, ktoré ešte prezradené neboli. Podľa nich bude multiplayer Halo Infinite kompletne free-to-play a Arena multiplayer cieli na podporu 120FPS na Xbox Series X. Túto informáciu následne nepriamo potvrdil známy insider Klobrille, ktorý k týmto informáciám dodal aj to, že hra bude podporovaná Battle Pass systémom a že možnosti úprav postavy budú „úplne nové vrámci série Halo.“

Záberov z hrania multiplayeru Halo Infinite by sme sa mali dočkať v auguste, počas podujatia, kde Microsoft predstaví Xbox Lockhart a aj ceny a dátum vydania svojich konzol.

Halo Infinite príde na trh spolu s konzolou Xbox Series X.  

UPDATE: 343 Industries potvrdilo špekulácie. Multiplayerová časť Halo Infinite teda bude úplne zdarma

Zdroj: 343Industries/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk