Dvojica vývojárov Naughty Dog prešla do nového Xbox štúdia

Dvojica vývojárov Naughty Dog prešla do nového Xbox štúdia

 

Zber talentov pokračuje.

Nové štúdio Microsoftu The Initiative síce svoju hru ešte oficiálne nepredstavilo, no jej odhalenia by sme sa mali dočkať ešte počas tohto roka (ak berieme do úvahy slová šéfa Xbox Game Studios) a podľa špekulácií ide o reštart série Perfect Dark, ktorá bola doteraz v rukách britského štúdia Rare.

Popri budovaní hry však The Initiative buduje aj samotné štúdio a vzhľadom na to, že sa nachádza v atraktívnej oblasti herného vývoja (V blízkosti štúdia sa nachádzajú napríklad štúdiá Blizzard, Cloud Imperium Games, Naughty Dog, Sony Santa Monica, Respawn, Treyarch a ďalší) tak je zrejmé, že majú z čoho čerpať.

A teraz ulovili dvojicu herných vývojárov zo štúdia Naughty Dog, ktoré naposledy vydalo hru The Last of Us: Part II. Prvým z nich je Lee Davis, ktorý pôsobil v štúdiu viac ako 10 rokov ako vedúci „súbojov nablízko“ a v Initiative z neho hlavný animátor. Druhým je Lauren Garcia, ktorý vyše štyri roky zastával pozíciu „Character Shading Technical Director.“ V novom štúdiu bude zastávať pozíciu Senior Shader Technologies.“

Zdroj: LinkedIn

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk