Ďalší Assassin’s Creed sa údajne bude odohrávať v Japonsku alebo Číne
Fáma

Ďalší Assassin’s Creed sa údajne bude odohrávať v Japonsku alebo Číne

 

Konečne sa dočkáme?

Fanúšikovia série Assassin’s Creed prosia Ubisoft o výlet do Japonska alebo Číny už roky. A čakanie trvá tak dlho, že situáciu využilo štúdio Sucker Punch a prinieslo svetu skvelú Playstation 4 exkluzivitu Ghost of Tsushima.

Je však dosť veľká šanca, že sa konečne dočkáme. Samozrejme, tieto informácie je potrebné brať s rezervou, no vzhľadom na históriu Ubisoftu a jeho leakov to dáva zmysel.

Viete totiž ako sa zistilo, že tohtoročný Assassin’s Creed Valhalla sa bude odohrávať v období Vikingov? Vďaka koncept artom, ktoré boli objavené na ArtStation dva roky pred oficiálnym odhalením hry. Následne sa k tomu pridali ďalšie leaky a bolo „vymaľované,“ aj keď na oficiálne potvrdenie sme si museli ešte dlhú dobu počkať.

A presne takýmto spôsobom sa fanúšikovia série dopracovali k špekulácii, že v ďalšom Assassin’s Creed sa vyberieme do Japonska alebo Číny. A to vďaka ArtStation profilu Johna Bigrogneho, ktorý pracuje ako tvorca koncept artov v štúdiu Ubisoft Montreal.

Tieto obrázky sú na jeho profile uložené pod názvami John-bigorgne-siege-metropolis-04-b.jpg a John-bigorgne-forest-01.jpg a nasledujú tak rovnakú štruktúru názvov, ako tomu bolo pri leaku Valhalla. Bigorgne predtým pracoval na hrách Assassin’s Creed Lineage a Syndicate. Tieto koncept arty vznikli ešte v roku 2018 a komunita preto odhaduje, že hry v tejto sérii, ktorá bude zasadená v Japonsku/Číne by sme sa mohli dočkať v roku 2022/2023.

Všetky otázky síce nie sú zodpovedané, no vyzerá to tak, že sa konečne dočkáme. Otázkou však je, či už nie je trochu neskoro.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk