Next-gen Cyberpunk využije všetky technické možnosti a vylepšenia konzol

Next-gen Cyberpunk využije všetky technické možnosti a vylepšenia konzol

 

Teraz je však priorita niekde inde.

Ak si momentálne vychutnávate Cyberpunk 2077 na Playstation 5 alebo Xbox Series X/S, tak vám v prvom rade gratulujeme, pretože sa vám podarilo k next-gen konzole dostať. Zároveň však musíme podotknúť že nejde o natívne next-gen porty a hra na týchto konzolách funguje ako spätne kompatibilná hra s odomknutým frameratom.

Next-gen patch má prísť až v roku 2021, no je viac ako otázne kedy konkrétne. Spoluzakladateľ štúdia Marcin Iwiński však v rozhovore pre Bloomberg prezradil, že hráči s novými konzolami sa majú na čo tešiť: „S next-gen updatom využijeme všetky funkcie a možnosti a technické vylepšenia, ktoré tieto nové platformy ponúkajú.“

Aj keď Iwiński nebol konkrétnejší, tak predpokladáme, že next-gen patch by mohol pridať podporu ray tracingu, rýchleho načítavania, vyššieho rozlíšenia, Velocity Architecture na Xboxe či plnej podpory DualSense ovládača na Playstation 5.

Vzhľadom na katastrofálny stav hry na starých konzolách je však momentálne priorita next-gen patchu v štúdiu asi dosť nízka. Dôležitejšie asi bude dostať hru do hrateľnej podoby na Playstation 4 a Xbox One.

Zdroj: GamingBolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk