Josef Fares kritizuje Microsoft kvôli názvom Xbox konzol: „Totálna zas**ná katastrofa“

Josef Fares kritizuje Microsoft kvôli názvom Xbox konzol: „Totálna zas**ná katastrofa“

 

Výrečný režisér si nedával servítku pre ústa ani teraz.

Josef Fares je vtipnou postavičkou herného priemyslu. Okrem hier, ktoré priniesol svetu (Brothers: A Tale of Two Sons a A Way Out) je taktiež medzi hráčmi známy vďaka svojmu nediplomatickému prístupu, ktorému vďačíme napríklad aj za legendárnu hlášku „F*ck the Oscars“ z podujatia na The Game Awards 2017.

A svoju povahu nezaprel ani v rozhovore pre web IGN, počas ktorého prezentoval svoju hru It Takes Two, ktorej by sme sa mali dočkať v priebehu tohto roka. Jeho kritika sa však netýkala hier, ale Microsoftu. Faresovi sa totiž zjavne nepáčia názvy nových Xbox konzol a celú schému mien konzol od Microsoftu označil ako „totálnu zas**nú katastrofu.“

Aj sme plánovali jeho citáciu prekladať, no myslím si, že v tomto prípade to nie je vôbec potrebné a radšej ju tu vložíme v pôvodnom znení:

“That's a f**king confusing name. What the f**k's going on with Microsoft? They're losing it, man. What the f**k is going on? Like Series S, X, Mex, Next. I mean, who knows this? Come on. Madness. Call it the Microsoft Box and that's it. I don't know. It's a total f**king mess. Trust me, even them, they're confused in their offices. What is this X, S... I don't know, what the f**k.”

Josef Fares

Hru od štúdia Hazelight, ktorému šéfuje priamo Fares s názvom It Takes Two by sme sa mali dočkať 26. marca na Xbox a Playstation konzoly a PC.

Zdroj: PureXbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk