Starfield údajne príde ešte v tomto roku. Ak to opäť nepokašle COVID-19
Fáma

Starfield údajne príde ešte v tomto roku. Ak to opäť nepokašle COVID-19

 

To aspoň tvrdí herný novinár.

V posledných mesiacoch pribúdajú špekulácie, že vydanie RPG hry Starfield od Bethesda Game Studios možno nie je až tak vzdialené, ako by sme si možno mysleli. Priamo z hry sme zatiaľ nevideli ani sekundu a jediné, čoho sme sa dočkali boli leaky screenshotov zo starých buildov hry. Málokto teda predpokladá, že hra bude vydaná v roku 2021.

Redaktor VentureBeat Jefff Grubb však v poslednom vydaní Dealer Gaming streamu tvrdí presne toto. Podľa jeho informácií totiž Bethesda chystá pre hru marketingovú stratégiu podobnú tej pri vydaní Fallout 4. Teda, hra bude ohlásená a predstavená v lete a hneď o niekoľko mesiacov ju už budeme môcť hrať. Takýto je momentálne plán, no vzhľadom na nepredvídateľnosť herného vývoja počas pandémie COVID-19 si Grubb nechal ešte 10% v zálohe. Podľa neho je totiž 90% šanca, že hra bude predstavená a vydaná v tomto roku. (Čas 37:45)

Otázkou teda je, či Microsoft, ako nový vlastník Bethesdy vydá túto hru aj na Playstation 5, alebo si ju ponechá ako exkluzivitu pre PC a Xbox Series X/S. Jasné je však to, že hra bude v deň vydania pridaná do predplatného Xbox Game Pass.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk