Pristanú ikonickí Titani v Apex Legends?

Pristanú ikonickí Titani v Apex Legends?

 

Čo to Respawn chystá?

Aj napriek tomu, že Apex Legends a Titanfall sa odohrávajú v tom istom svete, tak asi najikonickejšie postavy zo série Titanfall, robotické exoskeletony sme zatiaľ v Apex Legends nevideli. Vieme si predstaviť, že balansovať Battle Royale hru okolo možnosti, že niektorí hráči budú mať prístup k palebnej sile Titánov asi nie je jednoduchá úloha. Zdá sa však, že Respawn sa o to pokúsi.

Dataminer Biast12 totiž na sociálnej sieti Twitter zverejnil zábery z Apex Legends, kde hráč volá práve Titána. Vyzerá to však tak, že tento vražedný stroj nebude dostupný pre každú postavu v hre, ale do vienka ho dostane postava, ktorá do hry pribudne v novej sezóne – Kuben Blisk.

K možnosti prítomnosti Titánov v Apex Legends sa vyjadril ešte v minulom roku šéf vývoja Chad Grenier, ktorý potvrdil, že úvodné prototypy hry ich obsahovali, no nevedeli hru nadizajnovať tak, aby medzi sebou mohli efektívne koexistovať Titáni a postavy hráčov: „Mali sme verziu Apexu, ktorá mala Titánov, pilotov s možnosťou pohybu po stenách, no prišli rovnaké problémy, akým sme čelili pri tvorbe série Titanfall – Ako nadizajnujete mapy tak, aby podporovali veľké a aj malé hrateľné postavy. Ako prinesiete do balans do hry, kde máte obrovských Titánov a malých pilotov?“

Tak uvidíme, ako sa s touto výzvou vývojári popasovali. Dá sa predpokladať, že Blisk do hry pribudne s príchodom novej sezóny. Tá aktuálna začala 2. februára 2021 a má názov Mayhem.

Zdroj: WCCFtech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk