V roku 2021 sa namiesto novej Assassin’s Creed hry údajne dočkáme veľkého rozšírenia Valhalla
Fáma

V roku 2021 sa namiesto novej Assassin’s Creed hry údajne dočkáme veľkého rozšírenia Valhalla

 

S dôrazom na údajne...

Assassin’s Creed Valhalla bol pre Ubisoft masívnym komerčným úspechom. A je teda zrejmé, že séria sa určite nechystá na odpočinok. A keďže Ubisoft je známy tým, že si nedokáže udržať tajomstvá, tak už sa začínajú objavovať tajuplné informácie o tom, kam sa séria Assassin’s Creed vyberie v nasledujúcich mesiacoch.

Tieto informácie pochádzajú od francúzskeho youtubera xj0nathan, ktorý úspešne predpovedal predchádzajúce Assassin’s Creed hry a to vrátane detailov, ako je meno hlavnej postavy vo Valhalla. Teda je zrejmé, že nejaké informácie z vývoja série má, no aj tak je potrebné tieto nové objavy brať s rezervou.

Podľa jeho indícií nás v roku 2021 nečaká žiadna nová plnohodnotná Assassin’s Creed hra, no namiesto toho by sme sa počas jesene mali dočkať masívnej veľkej expanzie. Xj0nathan totiž prezradil, že v súboroch s hrou našiel zmienky o tretej expanzii pre hru s kódovým označením „Meteor.“ Tá dopĺňa dve už ohlásené expanzie. Prvou z nich bude aprílová expanzia Wrath of the Druids a má označenie Ireland a druhá má označenie Francia a expanzia má názov The Siege of Paris.

Podľa rôznych náznakov od tohto youtubera by sa táto expanzia mala odohrávať v časoch 3. Križiackej výpravy a teda po konci prvého dielu Assassin’s Creed a v tejto expanzii narazíme na kráľa Richarda I. Levie srdce.

Malo by ísť o expanziu, ktorá nie je zahrnutá v Season Passe a malo by ísť o masívnejšiu expanziu oproti dvom už ohláseným. Predpoklad je vydanie koncom tohto roka, no ako to už s COVIDom býva, tak sa pokojne môže stať, že vydanie sa presunie na úvodné mesiace 2022.

Každopádne, na nový plnohodnotný Assassin’s Creed si ešte chvíľu počkáme.

Zdroj: Youtube/Reddit/ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk