Šéf CD Projekt: Opustiť Cyberpunk 2077 neprichádza do úvahy. Po opravách sa bude predávať roky

Šéf CD Projekt: Opustiť Cyberpunk 2077 neprichádza do úvahy. Po opravách sa bude predávať roky

 

Optimizmus?

Zlyhanie hry Cyberpunk 2077 po monštróznom hype asi netreba znovu pripomínať. Prešlo 5 mesiacov od jej vydania a verzie hry na základných konzolách sú stále veľmi problematické, pričom ani na jednej platforme nejde o dokonalý zážitok. A štúdio CD Projekt RED stratilo povesť štúdia, ktoré je tu primárne pre hráčov.

Dokonca sa už začali objavovať názory, že CD Projekt by mal hru opraviť do znesiteľnej podoby, odpísať straty a vykašľať sa na ďalší obsah pre hru. Je zrejmé, že projekt veľkolepého samostatného multiplayeru je už mŕtvy, no šéf CD Projekt Adam Kicinski odmieta, že by Cyberpunk 2077 plánovali opustiť.

„Nevidím možnosť odložiť Cyberpunk 2077 na policu. Sme presvedčení, že môžeme hru dostať do takého stavu, že na ňu budeme môcť byť hrdí a následne sa bude hra predávať počas nasledujúcich rokov.“

Napriek očividným problémom pri vývoji Cyberpunku 2077 je Kicinski taktiež presvedčený, že budúcnosť štúdia, v ktorej by chceli vyvíjať vždy dvojicu projektov naraz je uskutočniteľná a priznal, že rozhodnutie ukončiť projekt veľkej multiplayerovej Cyberpunk hry padlo minulý mesiac.

Zároveň priznal, že stále sa snažia dostať sa späť na Playstation Store, no momentálne je na ťahu Sony, pretože oni musia rozhodnúť, či je hra na Playstation 4 v dostatočne dobrom stave, aby bol umožnený návrat do online obchodu.

Zdroj: Reuters

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk