Gears 6 na E3 2021 nečakajme pretože „Microsoft má toho veľa“

Gears 6 na E3 2021 nečakajme pretože „Microsoft má toho veľa“

 

Ešte si počkáme.

Ak patríte medzi fanúšikov série Gears od štúdia Coalition, tak možno si myslíte že nadišiel váš čas na to, aby ste sa na E3 2021 pokochali hrou Gears 6. Od vydania päťky totiž uplynú už dva roky a to je asi ten správny čas minimálne na to, aby sme sa dočkali aspoň ohlásenia šestky (Gears 5 bol ohlásený dva roky po vydaní Gears of War 4).

Na tohtoročnej konferencii Microsoftu však hru neočakávajte. Tvrdí to redaktor VentureBeat Jeff Grubb vo svojom tradičnom The Game Mess Show: „Nebuďte optimistický. (Microsoft) Má toho momentálne veľa. Nie počas tejto E3. Ak by to plánovali na tohtoročnú E3, tak pravdepodobne by som o tom počul, no zatiaľ som o tom nič nepočul, no uvidíme.“

Pri pohľade na Gears 5 to však dáva zmysel. Hra sa dočkala masívnej podpory po vydaní a v decembri sme sa dokonca dočkali príbehového rozšírenia Hivebusters a to určite odobralo dostupných vývojárov pre Gears 6. Preto predpokladáme, že nová Gears hra bude už postavená na Unreal Engine 5 a bude dostupná iba na konzolách novej generácie.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk