Forza Horizon 5 v Mexiku už pomaly začína byť istotou

Forza Horizon 5 v Mexiku už pomaly začína byť istotou

 

Otázny je už iba dátum vydania.

O umiestnení novej hry v sérii Forza Horizon sa špekulovalo už dlho, pričom najhlasnejšie sa hovorilo o umiestnení v Japonsku. Išlo však skôr o zbožné prianie fanúšikov ako niečo, čo by malo mať reálne základy. A tak sme čakali.

Až sa začalo v posledných týždňoch čoraz viac spomínané Mexiko. Zmysel to určite dáva. Mexiko je rôznorodá krajina plná prírodnej krásy a taktiež ide o jednu z bášt Xbox konzol vďaka Gears of War sérii. Umiestnenie hry do tejto krajiny by tak dávalo logický a aj marketingový zmysel.

A ak o tom ešte pochybujete, tak redaktor VentureBeat Jeff Grubb v novej edícii Iron Lords Podcastu potvrdil, že hra sa bude odohrávať v Mexiku: „Začnime s Forzou a Mexickou vlajkou. Zaujímalo by ma, čo to znamená,“ zavtipkoval si Grubb.

„Špekulácie hovorilo o Japonsku však? Dostal som falošné screenshoty už dávno a nikdy som ich nezdieľal a tie boli v Japonsku. No tušil som, že nie sú pravé a nakoniec ani neboli.“

„A nejak zvláštne som sa tejto téme nevenoval, pretože som si povedal, že sa to dozvieme vtedy, keď sa to dozvieme a potom Jez (Corden – redaktor Windows Central) povedal že ide do Mexika na aute, tak som okamžite kontaktoval svoje zdroje a tie mi odkázali, že by ich zaujímalo, prečo to Jez tvrdí...“

„Takže áno, je to Mexiko.“

Od vydania štvorky uplynú na jeseň už tri roky, čo je nezvyčajne dlhá prestávka pre sériu, no vzhľadom na COVID pandémiu je pochopiteľné, že Playground Games si dalo takúto pauzu. Grubb si stále myslí, že existuje veľká šanca, že hry sa dočkáme v tomto roku, no práve kvôli pandémii je dobré počkať si radšej na oficiálne informácie.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk