Fanúšikovia Mass Effect zbystrite: BioWare si pre vás pripravilo niečo originálne

Fanúšikovia Mass Effect zbystrite: BioWare si pre vás pripravilo niečo originálne

 

Vlastný obal hry a mnoho ďalšieho.

Už čoskoro sa dočkáme vydania remasteru trilógie Mass Effect hier pod názvom Mass Effect Legendary Edition, ktorý prinesie natívnu podporu súčasných konzol a zároveň prinesie zlepšenia vo vizuále a hrateľnosti najmä u prvej hry v sérii.

A nakoľko už o niekoľko dní sa mnoho z nás pustú do opätovnej záchrany galaxie, tak určite poteší to, čo si pre nás pripravilo štúdio BioWare.

V prvom rade sme sa dočkali možnosti vytvoriť si vlastný keyart hry a to tým, že si tam môžeme nakombinovať obľúbených spolubojovníkov zo série. Tento obal si následne môžete stiahnuť vo forme 4K pozadia alebo vo forme obalu pre krabicovú verziu hry pre Playstation 4 alebo Xbox One. Stačí kliknúť na obrázok nižšie a môžete sa pustiť do tvorby.

To však nie je všetko. BioWare sa totiž počas obmedzeného obdobia rozhodlo vypustiť do sveta pre všetkých hráčov zdarma obsah Deluxe edícií Mass Effect 2 a Mass Effect 3 a taktiež aj soundtrack k Mass Effect 1 s úplne novou skladbou nazvanou Resythesis. Celý balíček má 1,7GB a môžete si ho stiahnuť na odkaze nižšie.

Zdroj: BioWare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk