Naznačuje teaser na Starfield umiestnenie hry The Elder Scrolls VI?

Naznačuje teaser na Starfield umiestnenie hry The Elder Scrolls VI?

 

Redfall to určite nebude.

Tým, že z hry Starfield sme sa dočkali zatiaľ iba jedného krátkeho teaseru, tak to umožnilo fanúšikom Bethesdy analyzovať kompletne celý trailer frejm po frejme. A časť z nich si myslí, že si všimli niečo, čo by mohlo napovedať, kam sa Bethesda vydá v sérii The Elder Scrolls v budúcnosti.

Hráči si totiž všimli, že na okraji jednej z konzol je vyrytý obrázok, ktorý by mal podľa ich názoru pripomínať geografický vzhľad oblasti High Rock a Hammerfell v Tamrieli. A práve tieto dve oblasti by mali byť prostredím v ktorom sa budeme pohybovať v hre The Elder Scrolls VI.

High Rock je domovom rasy Breton, ktorá je známa svojou odolnosťou voči mágii, zatiaľ čo Hammerfell je domovom Redguards.

Samozrejme, môže ísť iba trolling zo strany Bethesdy. Komunita hry sa už pri The Elder Scrolls VI raz popálila, keď si myslel, že ochranná známka RedFall, ktorú si dala Bethesda zaregistrovať súvisí práve so šiestym dielom tejto populárnej série, no nakoniec sa ukázalo, že ide o novú hernú značku štúdia Arkane Austin.

The Elder Scrolls VI bol oficiálne ohlásený ešte v roku 2018 a odvtedy sme sa o hre nedozvedeli prakticky nič nové. Vieme iba to, že Bethesda Game Studios najprv dokončí Starfield a až následne sa pustí do plného vývoja tejto hry. Na jej vydanie si teda určite počkáme. Jej vydanie je však cielené na Xbox Series X/S a PC a šanca, že sa hra objaví na PlayStation 5 je veľmi malá.

Zdroj: AltChar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk