Microsoft ohlásil novú nádielku hier do predplatného Xbox Game Pass

Microsoft ohlásil novú nádielku hier do predplatného Xbox Game Pass

 

Veľký počet hier však službu opúšťa.

Microsoft už tradične oznámil zoznam hier, ktoré pribudnú do predplatného Xbox Game Pass v priebehu mesiaca jún a aj napriek tomu, že už sa blíži koniec mesiaca, tak ešte sa niekoľkých hier dočkáme.

  • Už od teraz si môžete zahrať hru Worms Rumble, ktorá bola doteraz časovou exkluzivitou na PlayStation konzoly a po príchode na Xbox zamierila rovno do Game Passu.
  • Dnes pribudnú do predplatného hry Iron Harvest, Need for Speed: Hot Pursuit Remastered a Prodeus.
  • 1. Júla to budú hry Bajno-Kazooie: Nuts & Bolts, Bug Fables: The Everlasting Sapling, Gang Beasts, Immortal Realms: Vampire Wars a Limbo.

Ďalších osem hier v Game Passe zas dostalo podporu dotykového ovládania, konkrétne Dirt 5, Double Kick Heroes, Eastshade, Empire of Sun, Haven, Octopath Traveler, Torchlight III a Yakuza: Like a Dragon.

Ak ste však predplatiteľom Xbox Game Pass Ultimate, tak prvého júla dostanete ešte jeden darček – hru Space Jam: A New Legacy – The Game.

Už tradične službu 30. júna opustí hneď niekoľko zaujímavých hier. Budú to Battle Chasers: Nightwar, Marvel vs. Capcom: Infinite, Mistover, Monster Hunter World, Out of the Park Baseball 2, Outer Wilds, Soulcalibur VI a The Messenger.

Zdroj: Microsoft

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk