Helikoptéry mieria do hry Microsoft Flight Simulator

Helikoptéry mieria do hry Microsoft Flight Simulator

 

Ešte si na ne chvíľu počkáme.

Zatiaľ čo sa vývojári z Microsoftu a štúdia Asobo Studio pripravujú na chystané vydanie Xbox Series X/S verzie hry Microsoft Flight Simulator, tak popri tom pracujú aj na ďalších zlepšeniach hry, ktoré sa dotknú aj PC a aj konzolových hráčov.

A vďaka novej vývojárskej aktualizácii už aj vieme, na čo sa v blízkej a aj vzdialenej budúcnosti v hre môžeme tešiť. Tým najpodstatnejším prídavkom do hry bude pridanie helikoptér. Ide o suverénne najžiadanejšiu funkciu do hry a podľa prehľadnej tabuľky štúdia Asobo Studio je vydanie helikoptér plánované na rok 2022.

V roku 2021 sa napríklad môžeme ešte tešiť na vysokokvalitný terén pri zoomovaní, podporu DirectX 12, podporu záznamov alebo tzv. Scenery Gateway System. V roku 2022 budú nasledovať aktualizácie prostredia Brazílie, Talianska, Južnej Kórei, pridanie vetroňov a klzákov a taktiež aj ročné obdobia..

Naopak zo žiadaných funkcií vývojári do hry neplánujú pridať otvorenie systému počasia pre 3rd party vývojárov a ani odomknutie FSAchrive súborov pre Premium/Deluxe lietadlá.

Pri vydaní hry na Xbox Series X/S 27. júla sa navyše PC hráči dočkajú aktualizácie, ktorá do hry prinesie masívne zlepšenia výkonu a taktiež aj vylepšenia prostredia škandinávskych krajín.

Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk