Ubisoft prezradil dátum vydania druhej expanzie pre Assassin’s Creed Valhalla

Ubisoft prezradil dátum vydania druhej expanzie pre Assassin’s Creed Valhalla

 

Leak tentokrát sklamal.

Ubisoft sa chystá vydať druhú veľkú expanziu pre Assassin’s Creed Valhalla s názvom The Siege of Paris a na Xbox Store prednedávnom uniklo, že dátum vydania je stanovený na 5. augusta. Ako to už však v týchto prípadoch býva, museli sme si počkať na oficiálne potvrdenie a zo strany Ubisoftu a to konečne prišlo.

Dátum však nesedí. Ubisoft totiž prezradil, že expanzia The Siege of Paris nepríde 5. ale až 12. augusta, teda o celý týždeň neskôr.

Táto expanzia zavedie Eivora na sériu questov v Franskej ríši – najväčšieho kráľovstva barbarov po páde Ríma. Expanzia poskytne nové zbrane, novú výbavu a taktiež zaznamenajú návrat Infiltration misií. A aby ste sa naladili na Parížsku vlnu, tak Ubisoft vydal ukážku zo soundtracku.

Medzitým si môžete vychutnať začiatok Sigrblot Season, ktorá sa začne 29. júla a ide o tradičnú oslavu leta a taktiež sa môžete pripraviť na začiatok raiding season, ktorá sa začne 19. augusta. Tento obsah však bude na rozdiel od expanzie The Siege of Paris zdarma pre všetkých hráčov.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk