Niekoľko šťastlivcov si už tento týždeň bude môcť zahrať Halo Infinite

Niekoľko šťastlivcov si už tento týždeň bude môcť zahrať Halo Infinite

 

Dostali ste sa do výberu?

Štúdio 343 Industries oznámilo, že už v priebehu tohto týždňa začne prvá fáza tzv. Technical Preview hry Halo Infinite a vybraní hráči tak budú môcť po prvýkrát okúsiť nový diel série Halo. Podľa oficiálnych informácií štúdia prebehne prvé testovanie hry od 29. júla do 1. augusta a ak ste boli vybraní, tak by ste v najbližších hodinách mali obdržať inštrukcie vo vašom profile na Halo Waypoint, ako sa do testovania zapojiť.

Testovanie však bude z hľadiska obsahu dosť chudobné. K dispozícii totiž bude iba 4v4 Arena mutliplayer proti botom. Matchmaking teda spojí štyroch živých hráčov proti štyrom botom na mapách Bazaar, Recharge a Live Fire. K dispozícii bude niekoľko zbraní a ďalšej výbavy. Ďalšie možnosti budú pribúdať postupne a budú zahŕňať štandardný mód PvP Arena proti živým hráčom a aj Big Team Battle mód.

Na to, aby ste sa zúčastnili testovania sa musíte registrovať do Halo Insider programu a dúfať, že na vás padne šťastena.

Ak ste však trpezliví a chcete si počkať, tak Halo Infinite príde ešte v priebehu tohto roka na PC a Xbox konzoly a multiplayer v hre bude kompletne free-to-play.

Zdroj: 343Industries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk