Atomic Heart je v záverečných štádiách svojho vývoja

Atomic Heart je v záverečných štádiách svojho vývoja

 

Dátum vydania však stále nevieme.

Prvotina ruského štúdia Mundfish s názvom Atomic Heart si právom vyslúžila prezývku „ruský BioShock.“ Immersive sim hier je dnes ako šafránu a tak budeme radi za každý jeden vydarený kúsok. A tento vyzerá veľmi nádejne.

Vývoj hry však sprevádzal chaos a preto sme boli celkom prekvapení, keď sa nám hra znovu pripomenula počas Xbox & Bethesda E3 2021 konferencie. A zdá sa, že ani na vydanie už nebudeme čakať nejak dlho. Vývojári totiž prezradili, že už sú v záverečných fázach vývoja. Hra je tak už blízko k svojmu vydaniu, no štúdio aj napriek tomu odmietlo prezradiť konkrétny dátum vydania.

Ako dôvod uviedli, že nechcú na seba sťahovať pozornosť oznámením dátumu vydania pretože by bolo „nezodpovedné“ oznamovať ho a následne vydanie hry odkladať. Namiesto toho sa hra postupne posunula do stavu, kedy sa dokončujú jednotlivé aspekty hry a keď si budú vývojári istí tým, kedy bude hra kompletná, tak vtedy ohlásenia dátum vydania.

Atomic Heart je zasadený do Sovietskeho Zväzu, kde preberieme rolu agenta KGB, ktorý musí vyšetriť tajné miesto tamojšieho režimu, ktoré sa odmlčalo. Je zrejmé, že nie všetko tam funguje tak, ako by malo.

Hra príde na PC, Xbox a PlayStation konzoly a na PC a Xbox bude v deň vydania pridaná do predplatného Xbox Game Pass.

Zdroj: Gameranx

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk