Tiny Tina Wonderlands prenesie Borderlands do fantasy sveta

Tiny Tina Wonderlands prenesie Borderlands do fantasy sveta

 

Čarodejníci, zbrane a loot.

Na PlayStation Showcase sa nám priblížila hra Tiny Tina’s Wonderlands od štúdia Gearbox, ktorá je vlastne fantasy spin-offom k sérii Borderlands a ide o fakt, za ktorý sa vývojári vôbec nehanbia. Môžeme teda očakávať presne to, čo od série Borderlands – špecifický štýl humoru, co-op pre štyroch hráčov, dlhú príbehovú kampaň, podivné postavy a hlavne obrovské množstvo lootu.

Podľa informácií štúdia sa môžeme tešiť na možnosť vytvoriť a upraviť si vlastného hrdinu, ktorý sa vydá na quest zastaviť tyranského Dragon Lorda: „Guľky, mágia a meče sa zrazia v chaotickom fantasy svete, ktorý vytvorila Tiny Tina, ktorá vytvára a upravuje pravidlá za pochodu a vedie hráčov na ceste.“

„Wonderlands je kulmináciou viac ako dekády vývoja štúdia Gearbox smerom k RPG žánru zasadenom do fantasy sveta. Pre mňa je splneným snom možnosť vytvorenia sveta, kde sa Borderlands zbrane stretávajú s drakmi, kostlivcami, goblinmi a ďalšími nepriateľmi v prostredí, ktoré vytvorila najsmrteľnejšie 13-ročné dievča, Tiny Tina,“ prezradil šéf Gearbox Randy Pitchford.

Hra dostala aj oficiálny dátum vydania, ktorý je stanovený na 25. marca 2022 na PC, Xbox a PlayStation konzoly.

Zdroj: Gearbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk