Xbox oslavuje dnešné vydanie Halo Infinite naozaj štýlovo

Xbox oslavuje dnešné vydanie Halo Infinite naozaj štýlovo

 

No na zážitok musíte cestovať do Londýna.

Už dnes od 19:00 by mali predplatitelia Xbox Game Pass a ďalší hráči získať prístup ku kampani Halo Infinite. A ak rozmýšľate o jej kúpe, tak možno vám pomôže naša recenzia.

Pre Microsoft to však znamená, že sa končí marketingová kampaň a tí bola ukončená naozaj štýlovo. Microsoft totiž oslovil umelca Iva Troja, aby vytvoril masívnu maľbu s rozmermi 6x3m. Tá je vytvorená v renesančnom štýle a môžeme v nej vidieť Master Chiefa v boji s nepriateľmi. A táto masívna maľba je momentálne vystavená v Saatchi Gallery v Londýne.

Nakoľko však kvôli COVID obmedzeniam do Londýna asi mnohí z nás nepôjdu, tak sme sa dočkali jej ukážky za spevu známej Halo hlavnej témy.

„Bola to výzva vytvoriť niečo v mojom štýle, no zároveň zabezpečiť, aby to bolo rozpoznateľné ako Halo. Strávil som veľa času, aby som sa ponoril do sveta Halo a dúfam, že fanúšikovia série budú spokojní s výsledkom. Bola potrebná unikátna kombinácia digitálnych a tradičných techník maľovania, takže som spolupracoval s 343 Industries a maľba bola hotová v priebehu mesiaca,“ povedal Troja.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk