Bývalý vývojár Bethesdy vyzradil, že Starfield ponúkne ovládanie vesmírneho plavidla, no kritizuje engine

Bývalý vývojár Bethesdy vyzradil, že Starfield ponúkne ovládanie vesmírneho plavidla, no kritizuje engine

 

Nové informácie priamo zo zdroja.

Starfield príde na trh 11. novembra na PC a Xbox Series X/S, no Bethesda ešte stále poriadne nezačala s marketingovou kampaňou, ktorá sa začne pravdepodobne počas leta. Informácií však pribúda – včera sme sa dozvedeli čo-to o soundtracku k hre a teraz prichádzajú informácie, aj keď nie priamo z Bethesdy.

Zverejnil ich totiž užívateľ fóra ResetEra s prezývkou Hevy008. Ten ponúkol moderátorskému tímu dôkazy o tom, že je dnes už bývalým výtvarníkom postáv štúdia Bethesda Game Studios a prezradil niekoľko informácií o hre. Navyše, jeho pracovné zasadenie následne potvrdil aj redaktor Bloombergu Jason Schreier, takže je veľmi pravdepodobné, že ide o naozaj o bývalého zamestnanca BGS.

A čo nám prezradil. V prvom rade sme sa konečne dočkali potvrdenia, že Starfield bude obsahovať manuálne riadenie vesmírneho plavidla. To BGS do dnešného dňa nepotvrdilo a tak komunita neustále špekulovala či presúvanie medzi planétami nebude skôr na štýl Mass Effect hier. Zlou správou však je, že tento bývalý zamestnanec model lietania celkom výrazne skritizoval.

Skritizoval však aj Creation Engine 2, ktorý je z pohľadu prístupnosti pre vývojárov „kus hovna“ a taktiež skonštatoval, že nemáme očakávať, že hra bude vyzerať krajšie ako Horizon Forbidden West, aj keď podľa neho vyzerá pekne. Vzhľadom na to, že Bethesda hry nikdy netrhali technologické bariéry sme to však asi ani nečakali.

Zamestnanec taktiež skonštatoval, že model streľby je „v pohode“ a že Starfield ponúkne „masívne množstvo obsahu.“

Dobrou správou je však najmä to, že v štúdiu už prebieha každý štvrtok hrateľné testovanie hry zamestnancami a beta sa interne očakáva niekedy v lete. Zdá sa teda, že dátum vydania bude dodržaný.

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk