Známy insider hlási, že sa nemáme nechať odradiť vlažným predstavením hry Hyenas

Známy insider hlási, že sa nemáme nechať odradiť vlažným predstavením hry Hyenas

 

Čaká nás totiž nádejný produkt.

Britské štúdio Creative Assembly dlho hypovalo svoju chystanú hru. A nakoľko išlo o tvorcov Alien Isolation, tak očakávania malé neboli. No namiesto ďalšej hry pre jedného hráča sme sa dočkali ohlásenia PvPvE hybridu s názvom Hyenas. A reakcie zatiaľ nie sú nejak extrémne nadšené a hra je kritizovaná palcami nadol na Youtube.

Známy insider Tom Henderson však videl Hyenas v akcii a hlási, že sa nemáme nechať odradiť nie príliš vydareným predstavením hry. Henderson sa dostal k priamym záberom z hrania, ktoré na požiadanie svojho zdroja neuverejnil. Podľa neho vyzerá FPS od Creative Assembly „veľmi pôsobivo“ a z hľadiska vizuálneho štýlu mu pripomínala viac detailný Borderlands.

Zaujímavá je však údajne aj hrateľnosť. Boje v beztiažovom stave menia kompletne pravidlá prestreliek. Hyenas bude obsahovať 8 hrateľných postáv, pričom známe sú (za pomlčkou sú ich špeciálne schopnosti):

  • Commander Wright – Bropp Foam Gun
  • Galaxia - Herckle Shield
  • Prima – Zero-G Harness
  • Doc Hotfix – Doco Drone

Samozrejme, každá hrateľná postava má svoje vlastné zbrane, schopnosti a skiny.

Úlohou tímov v Hyenas je vstúpiť na mapu, získavať merč a následne opustiť mapu. Na to, aby to však mohli urobiť musia naplniť tzv. Quota, čo je mena za merč, ktorý zápasu automaticky zbierate. Každý predmet má vlastnú hodnotu Quota a napríklad soška Sonic the Hedgehog má hodnotu 5000, pričom na úspešnú extrakciu potrebujete 10000 bodov. Na získanie sošky však potrebujete otvoriť sejf, čo samo o sebe trvá približne 40 sekúnd a keď vás prepadne nepriateľský tím, tak máte smolu.

Premisa znie nádejne a tak sme zvedaví, ako hra Hyenas dopadne. Dočkať by sme sa jej mali na budúci rok na PC, Xbox a PlayStation.

Zdroj: TryHardGuides

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk