Diablo IV údajne príde k hráčom v apríli

Diablo IV údajne príde k hráčom v apríli

 

Niekoľko detailov.

Web Windows Central tvrdí, že vydanie hry Diablo IV je naplánované na apríl 2023 a predobjednávky hry budú spustené v decembri, čo prakticky iba potvrdzuje nedávny leak marketingového dokumentu spoločnosti Activision Blizzard ktorý naznačoval, že Diablo IV dostane na The Game Awards nový trailer po ktorom sa spustí možnosť predobjednať si hru.

Túto informáciu následne potvrdil web Xbox Era, ktorý čerpal z vlastných zdrojov.

Activision Blizzard si tak prenesie poriadnu nálož herných vydaní aj do roku 2023. Začiatkom októbra sme sa dočkali vydania Overwatch 2 za ktorým nasledoval Call of Duty: Modern Warfare II, pričom ešte stále nás čaká spustenie World of Warcraft: Dragonflight a Warzone 2.0.

Načasovanie vydania Diablo IV však budeme sledovať s veľkým záujmom. Nie len kvôli tomu, že ide o pokračovanie legendárnej RPG série ale aj kvôli procesu uzatvárania akvizície Activision Blizzard Microsoftom. Momentálne to totiž vyzerá tak, že na finálne rozhodnutia regulačných orgánov si budeme musieť počkať minimálne do marca. Ak by sa totiž podarilo akvizíciu dokončiť práve v marci, tak by to znamenalo, že Diablo IV sa pravdepodobne objaví v deň vydania v predplatnom Xbox Game Pass.

Diablo IV príde na PC, Xbox a PlayStation.

Zdroj: WC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk