Battlefield 2042 mieri do predplatného Xbox Game Pass Ultimate a EA Play

Battlefield 2042 mieri do predplatného Xbox Game Pass Ultimate a EA Play

 

A to hneď na začiatku tretej sezóny.

Štúdio DICE oznámilo, že ich minuloročná hra Battlefield 2042 mieri do predplatených služieb Xbox Game Pass Ultimate (na Xbox konzolách), PC Game Pass a EA Play a to na začiatku tretej sezóny, ktorá sa má začať v decembri. Predplatitelia si ju tak budú môcť užiť v oveľa lepšom stave v akom bola vydaná.

Okrem toho plánuje DICE aj „free access“ podujatia, ktoré sprístupnia hru pre všetkých hráčov na všetkých platformách. Vysúšať si budeme môcť kompletne celú hru počas obmedzeného obdobia. Na Xbox konzolách to bude od 1. do 4. decembra. Na Steame od 1. do 5. decembra a na PlayStation konzolách od 16. do 23. decembra.

Tretia sezóna dostala názov Escalation a podrobnosti o jej obsahu budú zverejnené ešte počas novembra. S príchodom tretej sezóny sa však nevráti systém herných tried – ten príde až začiatkom roka 2023 ako súčasť updatu 3.2.

DICE potvrdilo, že tretia sezóna prinesie prepracované mapy Manifest a Breakaway a očakávame minimálne jednu novú mapu, jedného nového špecialistu, nový Battle Pass a hromadu kozmetických predmetov.

Štúdio taktiež prezradilo, že už teraz pracuje na obsahu, ktorý je určený pre štvrtú sezónu a taktiež je v pred-produkcii na obsahu, ktorý príde po štvrtej sezóne na budúci rok.

Zdroj: DICE

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk