3. sezóna Battlefield 2042 začne už na budúci týždeň so zástupom Game Pass predplatiteľov

3. sezóna Battlefield 2042 začne už na budúci týždeň so zástupom Game Pass predplatiteľov

 

Oficiálne potvrdenie dátumu.

Počas týždňa sme vás informovali o tom, že hra Battlefield 2042 zamieri na začiatku tretej sezóny do predplatených služieb PC Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate a EA Play. A teraz nám štúdio DICE prezradilo, kedy presne sa tretia sezóna začne.

Deň D je stanovený na 22. novembra. Vtedy sa začne sezóna s názvom Escalation. Tá prinesie novú mapu s názvom Spearhead, ktorá je zasadená do „nedotknutej Švédskej prírody“ v kombinácii s dvoma fabrikami na výrobu high-tech zbraní.

Novým špecialistom je Rasheed Zain, ktorý má k dispozícii zbraň XM370A airbust a taktiež má schopnosť regenerovať zdravie po zabití nepriateľa.

Do hry pribudnú vrhacie nože, tri nové zbrane (Rorsch Mk-4, NVK-S22 a NVK-P125) a taktiež aj nový tank s označením EMKV90-TOR s dvoma módmi jazdy.

Okrem toho sa hra dočká masívneho množstva vylepšení a opráv bugov, nových misií na odomknutie zbraní a počas tretej sezóny sa dočkáme príchodu prepracovaných máp Manifest a Breakaway. Ak však čakáte na tradičné herné triedy, tak tie prídu v úvodných mesiacoch budúceho roka.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk