Xbox chystá veľké zľavy počas „Black Friday“ výpredaja

Xbox chystá veľké zľavy počas „Black Friday“ výpredaja

 

Zatiaľ vieme o hrách.

Zatiaľ čo Sony už čo-to o svojej ponuke na Black Friday prezradilo, tak Microsoft tiež neplánuje ostať pozadu a spoločnosť nám prezradila, aké zľavy chystá počas svojho výpredaja. Ich výpredaj sa začne 17. novembra a tešiť sa môžeme na zľavu viac ako 1000 hier, no zľavy sa chystajú aj pre Xbox Series X/S konzoly a dokonca aj pre Xbox Design Lab ovládače.

Tak poďme pekne poporiadku. 17. novembra sa začne výpredaj hier. Z tohtoročných hier tak ušetríte napríklad na Assassin’s Creed Mirage, Destiny 2: Lightfall, Diablo 4, Exoprimal, Hi-Fi Rush, Lords of the Fallen, Minecraft Dungeons, Monster Hunter Rise, NBA 2K24, NHL 24, Payday 3, Quake 2, Redfall, Resident Evil 4, Star Wars Jedi: Survivor, Starfield, The Crew Motorfest či ďalších. Zľavy sa však netýkajú iba Xbox Store ale aj Microsoft Store na PC.

O deň neskôr vstúpi do ponuky zľava na Xbox konzoly, kde Microsoft sľubuje 50$ dole z Xbox Series X a Xbox Series S konzol. Tu je však otázne, či sa táto ponuka bude vzťahovať aj na náš trh a o prípadných zľavách vás samozrejme budeme informovať. Xbox Series X si však už teraz viete v našom regióne kúpiť za 477€ s hrou Modern Warfare 3.

23. novembra pribudne „zľava“ pre Xbox Elite Wireless Series 2 ovládač, ktorá spočíva v tom, že si na gamepad môžete vygravírovať nápis zdarma pri jeho objednávke. Štandardne stojí táto možnosť 9,99€.

Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk